luksusowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 442 677 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 75,03 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 900 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnym inwestycji. Okolica uważana jest za spokojną i cichą, a na dodatek niezwykle zieloną. Prestiżu lokalizacji dodaje otoczenie elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na osiedlu znajdziemy niezębną infrastrukturę łącznie z placami zabaw dla dzieci. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatne) i możliwością zakupu miejsca postojowego (podziemne / naziemne).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + hol + 3 sypialnie. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z 15 bankami i zapewniamy profesjonalna pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1471)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl