elegancki kominek w salonie ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż apartamenty do sprzedaży, apartamenty sprzedaż, apartamenty Żary sprzedaż

Apartament do sprzedaży Żary

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Żarach (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, 2-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 406 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 123,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 420 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim eleganckim, stylowym i przytulnym wnętrzem:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– kuchnia
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system alarmowy oraz antywłamaniowe drzwi. Dodatkowo kamienica jest monitorowana. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem strychowym, pomieszczeniem piwnicznym oraz miejscem parkingowym pod wiatą. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5382)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl