zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze eksklzywnego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 850 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 31,2 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2019 roku. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 850 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może ciekawą lokalizacją nieopodal centrum. Wokół sklepy, znany klub fitness oraz lubiane przez mieszkańców targowisko miejskie. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością miejsca parkingowe przy budynku. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska.

Luksusowy apartament do wynajmu jest ekonomiczny w eksploatacji, co zawdzięcza między innymi energooszczędnemu oświetleniu LED-owemu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się swoim komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– balkon
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12675)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl