nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może doskonałą lokalizacją blisko centrum, w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury. W pobliżu znajdziemy popularne wśród mieszkańców targowisko miejskie, liczne sklepy i klub fitness. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu całkowicie wyposażone i umeblowane. Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z praktyczną komórką lokatorską. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią ujęte w cenę miejsce w garażu podziemnym. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznej kwoty najmu.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim prestiżem, elegancją oraz nowoczesnym oświetleniem LED-owym. Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + pokój + aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + sypialnia + balkon.

Zapraszam na prezentację tego oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13106)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl