ciekawa aranżacja pokoju gościnnego w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w centrum miasta, przepięknym tarasem oraz funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym z pralnią. Na wyciągnięcie ręki stacja paliw, apteka, sklepy, ścieżki rowerowe, restauracje, plac zabaw. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie umeblowane. Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany gazowo. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13038)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl