zaaranżowany w odważnych kolorach salon w luksusowym apartamencie na wynajem Legnica (okolice)

Apartament do wynajęcia Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52 m2 z podziałem na 3 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 530 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ –południe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami i znakomicie przystosowany do obecnych realiów – wydzielona strefa „home office”. Luksusowy apartament do wynajmu urzeka swoim niepowtarzalnym klimatem wnętrza, dużym nasłonecznieniem oraz stylowym wykończeniem pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
-łazienka
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ponadto znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np.: galerii handlowej, szkoły, przychodnia, targu miejskiego ze świeżymi produktami lokalnych producentów. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata obsługi do biura.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3435)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl