odważne kolory we wnętrzu luksusowego apartamentu na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). 1 pokój / kawalerka / studio. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2014 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 40 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją na Starym Mieście, przynależnym miejscem parkingowym oraz funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Rozkład pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon
– kuchnia
– korytarz
– łazienka z wc
– balkon.

Ekskluzywny apartament na wynajem ekonomiczny w eksploatacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata za obsługę dla biura nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4701)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl