kameralnie oświetlony salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2,7 tys. złotych miesięcznie a także duża powierzchnia 50 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro oraz konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + salon. Warto nadmienić, że wnętrze zostało zaprojektowane z wyczuciem dobrego smaku przez utalentowanego architekta. Na zmotoryzowanych czekają miejsca postojowe (dodatkowo płatne +300 zł/m-c). Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto topową lokalizacją oraz ładnym balkonem. Na wyciągnięcie ręki Wały Chrobrego i centra handlowe. Niedaleko stąd również do centrum. Prestiżu ofercie dodaje obecność w budynku concierge’a.  Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11788)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl