przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 900 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 36 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia z przepięknym ogrodem położony na nowo powstałym osiedlu. Ekskluzywny apartament do wynajmu nowy, dotychczas nie wynajmowany i kompletnie wyposażony (wszystkie meble i sprzęt AGD nowe). Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem ciepłe i dobrze nasłonecznione:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to m.in. antywłamaniowe rolety. Luksusowy apartament do wynajmu dla osób bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsce parkingowe przed budynkiem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12451)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl