komfortowy salon oraz jadalnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 2 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 47 metrów kwadratowych. 2 pokoje. VIII piętro w 16-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Rok budowy – 2016. Wystawa okien na południowy zachód.

Prestiżowa lokalizacja w jednym z najbardziej elitarnych apartamentowców w centrum Wrocławia z imponującym widokiem na panoramę miasta to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu zostanie kompletnie umeblowany i wyposażony pod Najemcę po uzgodnieniu z Wynajmującym. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany osobom poszukującym wygody, luksusu oraz ceniącym sobie wysoką jakość. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11926)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

x (x)