przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 1 200 złotych miesięcznie. Powierzchnia 29 metrów kwadratowych. IV piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem typu studio, kawalerka, 1 pokój. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Ekspozycja okien na wschód.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta to mocny atut tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu bardzo ciepłe i słoneczne. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11957)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

x (x)