fragment stylowego salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Częstochowa

Apartament do wynajmu Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien. Ekskluzywny apartament do wynajmu od 1 lipca 2021 roku. Właściciela interesuje wyłącznie wynajem długoterminowy.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyposażony w sprzęt AGD, klimatyzację, wideofon, antywłamaniowe drzwi oraz zewnętrzne rolety. Wizualizacja prezentuje przybliżony wystrój wnętrza, który jednak może się nieco różnić od zastanego. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością przynależne miejsce parkingowe. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest na pewno praktyczna piwnica.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + sypialnia + pokój dzienny + przedpokój + kuchnia. Ekskluzywny apartament do wynajęcia jest kunsztownie odremontowany zgodnie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Okolica uchodzi jednak za cichą i spokojną.

Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8678)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl