eleganckie wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 3 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 60 metrów kwadratowych. Parter w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + pokój + taras + kuchnia + łazienka + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze. Luksusowy apartament na wynajem wraz z przynależnym doń zamykanym na pilota zewnętrznym schowkiem oraz tarasem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia o dużym potencjale – świetnie nadaje się pod różną działalność usługową (np. gabinety, księgowość). Warto podkreślić, że na wyższej kondygnacji również znajduje się powierzchnia 200 m2 pod wynajem z możliwością połączenia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  jednomiesięcznego czynszu.

Doskonałą lokalizacja w biznesowej okolicy, blisko galerii handlowej, parku, licznych sklepów, wyższych uczelni, szkół, dyskontów znanych marek, prywatnych gabinetów lekarskich, stacji paliw etc, to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Lokalizacja zapewni doskonałą komunikację ze ścisłym centrum miasta (dojazd 6 minut). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1778)

Kontakt:
e-mail: l.wilczynski@wgn.pl

x (x)