stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Łódź

Apartament do wynajmu Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie).). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 42 m2 z podziałem na dwa pokoje w dziewięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Luksusowy apartament do wynajęcia dla osób niepalących i bez zwierząt. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem: przedpokój + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + balkon. Luksusowy apartament do wynajmu mieści się w nowej inwestycji, w samym sercu Nowego Centrum Łodzi. Cena obejmuje opłatę za szerokie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie wyposażony i dotychczas nie był wynajmowany (pierwszy najemca). Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Staramy się, aby informacja dotycząca tego luksusowego apartamentu na wynajem była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2371)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl