minimalistyczny design pokoju dziennego w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Mazury

Apartament do wynajmu Mazury

Ekskluzywny apartament do wynajmu na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 55 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2013 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu niezbędnej infrastruktury, jak np. liczne sklepy, wykwintne restauracje, prestiżowe butiki, znany port jachtowy oraz plaża z molem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu na wynajem zostały zaprojektowane z wyczuciem gustu i dobrego smaku: aneks kuchenny + 2 balkony + pokój dzienny + łazienka + sypialnia + przedpokój. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-304)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl