nowoczesne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 850 złotych miesięcznie, dwa pokoje, powierzchnia 48 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2019 roku. Ekspozycja okien na północ.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + kuchnia + łazienka z wc + pokój dzienny + sypialnia + korytarz. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależą:
– piwnica
– rowerownia
– wózkownia
– garaż.
Rodziny posiadające więcej aut z pewnością zainteresują bezpieczne miejsca parkingowe na całej posesji. Doskonała lokalizacja nieopodal wylotu na autostradę to kolejny z atutów tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata za obsługę dla biura.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5096)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl