ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 4,5 tys. złotych miesięcznie oraz dużą powierzchnię 105 m2.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoimi imponującymi widokami z okien na Szczecińskie Bulwary i rzekę Odrę. Zawdzięcza to znakomitej lokalizacji. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, centra handlowe, restauracje itp. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + salon + 2 łazienki + kuchnia + 3 sypialnie. Duża zaletą jest wykończona w gustownej zabudowie ze sprzętem AGD kuchnia. Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z całkowitym umeblowaniem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11204)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl