widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 499 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 84 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, 3 pokoje oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2011. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, nowocześnie zaaranżowanym i stylowo wykończonym wnętrzem oraz dużym balkonem. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca ponadto doskonałą lokalizacją w centrum (Stare Miasto), blisko słynnej i lubianej przez mieszkańców galerii handlowej. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– balkon
– sala fitness
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są kompletnie umeblowane i wyposażone.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany ludziom aktywnym, ceniącym przestrzeń i lubiącym nowoczesne aranżacje z wyrazistą kolorystyką wnętrz. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12538)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl