widok z kuchni na salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,3 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 39 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy wschód, dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o ośmiu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to solidne, antywłamaniowe drzwi oraz kompletne wyposażenie z umeblowaniem wnętrza w najwyższym standardzie. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przed budynkiem (dodatkowo możliwość wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu).

Luksusowy apartament do wynajęcia ekonomiczny w utrzymaniu dzięki m.in. oszczędnemu oświetleniu LED-owemu. Z okien roztacza się wspaniały widok na znane Bulwary Szczecińskie. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament do wynajmu zachwyca również nobilitującą lokalizacją w elitarnej inwestycji apartamentowej, w sercu miasta. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12656)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl