prestiżowy salon i zaciszna sypialnia w luksusowym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,9 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 52,9 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku wschód – zachód oraz dwa pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na szóstym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o siedmiu kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów ceniących szyk, elegancję oraz wygodę. Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia domownikom duże poczucie wygody (klimatyzacja) i bezpieczeństwa (całodobowa ochrona + monitoring). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu olśniewa oryginalną i ciekawą aranżacją. Każdy wysmakowany detal podkreśla jego wyjątkowość. Dla rodziny posiadających samochód przewidziano miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem (w cenie).

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca również swoją doskonałą lokalizacją. Nieopodal mieszczą się liczne lokale usługowe, banki, sklepy, restauracje. Duża zaletą oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest również przemyślany rozkład pomieszczeń: aneks kuchenny, sypialnia, przedpokój, garderoba, łazienka, salon, balkon. Na koniec podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu objęty jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15518)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl