komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym VI piętrze w 7-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z 2 pokoi i dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku wschód – zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 52,9 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 3 450 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów ceniących szyk, elegancję, a także wygodę. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie wygody oraz bezpieczeństwa. Dba o to m.in.:
– zainstalowana klimatyzacja
– całodobowa ochrona
– monitoring.

Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia wyróżnia się oryginalną i ciekawą aranżacją. Każdy wysmakowany detal podkreśla jego wyjątkowość. Dla rodziny posiadających samochód przewidziano miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem (w cenie). Znakomita lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w pobliżu:
– lokali usługowych
– banków
– sklepów
– restauracji.

Duża zaletą oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest również wygodny rozkład pomieszczeń: garderoba + balkon + przedpokój + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny. Na koniec podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (5 tys. zł). Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15518)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl