przestronne i komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 319 000 złotych. Powierzchnia 36,6 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 716 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż typu studio (1 pokój). I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale znajdujący się na terenie jednego z najbardziej ekskluzywnych pól golfowych w Europie. To unikatowa propozycja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, sportu i gry w golfa. Wokół rozległe lasy oraz cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa całodobowy monitoring.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– korytarz
– taras.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż urządzone jest w stylu skandynawskim, bardzo gustownie i uniwersalnie. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne, naziemne, strzeżone miejsce postojowe.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-232)

Kontakt:
e-mail: m.wodzynska@wgn.pl