zaaranżowane w nowoczesnym stylu wnętrze pokoju dziennego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Wieżowiec o dziesięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 330 tys. złotych (5 556 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 59,4 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i osprzętem widocznym na zdjęciach. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją nieopodal:
– punktów usługowych
– przedszkola
– centr handlowych
– szkoły
– sklepów.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Na osobną uwagę zasługuje niezwykle efektowne oświetlenie wnętrza punktami świetlnymi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się gwarancją najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dba o to nowoczesna instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Nie bez przyczyny oferowany na sprzedaż luksusowy apartament uznawany jest za jeden z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych w całej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wc + łazienka + sypialnia + kuchnia + balkon + salon.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Doradca ds. nieruchomości Tomasz Kazuś nr licencji zawodowej 24610. Przed prezentacją tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu „klienta poszukującego”, co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu) przed oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2923)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl