zaprojektowane w bieli wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 11 475 zł/m2. Budynek z 2015 roku o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 459 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przepięknym ogrodem, stylowym wnętrzem i nietuzinkową aranżacją pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może nobilitująca lokalizacją w jednym z najbardziej pożądanych i atrakcyjnych punktów miasta. Nieopodal mnóstwo punktów handlowo-usługowych, bardzo dobra infrastruktura miejska, szpital, apteka, restauracje, sklepy, przedszkole, poczta oraz park, las i jezioro. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + aneks kuchenny + taras + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym, a także prywatnym miejscem parkingowym. Parking jest zamknięty dla mieszkańców tego osiedla.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym lokatorom najwyższe poczucie bezpieczeństwa i komfortu dzięki antywłamaniowym roletom w oknach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z kompletnym, widocznym na zdjęciach umeblowaniem/wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany parom lub osobom starszym, ceniącym spokój, komfort, bezpieczeństwo i naturę. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3049)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl