oryginalne oświetlenie ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Cumbre Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Cumbre Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca Cumbre del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o sześciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzeci pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, piątym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,849 mln złotych (8 110 zł/mkw.), a także imponującą powierzchnię 228 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie
– 2 łazienki
– kuchnia
– pokój dzienny
– przedpokój
– taras.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest w prestiżowym apartamentowcu z licznymi innymi atrakcjami, w tym m.in.:
– sauną
– siłownią
– łaźnią turecką
– jacuzzi
– podgrzewanym, krytym basenem
– strefą SPA/wellness.

Długa listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja z zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Śródziemne i wyspę Ibiza.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie itp. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2002)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl