nowocześnie oświetlony salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Cumbre Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Cumbre Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca Cumbre Del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,849 mln zł (8 110 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 228 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Piąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym designem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje: kuchnię + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + salon + przedpokój. Natomiast w częściach wspólnych znajdziemy: podgrzewany basen + siłownię + jacuzzi + strefę SPA/wellness + saunę + łaźnię turecką. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również swoją nobilitującą lokalizacją w elitarnym apartamentowcu i zapierającymi dech w piersiach widokami na Morze Śródziemne z wyspą Ibiza.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie etc.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2002)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl