słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Orihuela Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 693 000 zł i powierzchnia 68 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 191 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż w rewelacyjnej lokalizacji, tuż przy plaży, na terenie ekskluzywnego osiedla z basenem i placami zabaw. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka.
Z okien rozpościera się imponujący widok na Morze Śródziemne z krystaliczną wodą i białym piaskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób lubiących aktywny wypoczynek, głównie ze względu na liczne, pobliskie obiekty sportowe: korty do gry w tenisa, Club Nautico, szkoły żeglarstwa. Nie brakuje tu również bogatej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu, jak np. centra handlowe, wykwintne restauracje, bary, sklepy etc. Warty podkreślenia jest również tutejszy klimat gwarantujący ponad 320 słonecznych dni w roku i średnie temperatury oscylujące w granicach 19 st. C.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć ekskluzywny apartament spełniający ich wymagania. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8522)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl