zaaranżowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w siedmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 18 587 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 46 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 855 tys. zł oraz położenie na szóstym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym wśród naszych licznych klientów programem „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Ekskluzywny apartament wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w pobliżu słynnej Starówki, wielu punktów usługowych, sklepów, restauracji. Blisko do centrum i plaży. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: łazienka + kuchnia + sypialnia + przedpokój + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny.

Pomagamy klientom znaleźć luksusowy apartament spełniający ich wymagania. Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje starannie wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7675)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl