ogromny salon i taras przy luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 4 080 700 zł i powierzchnia 200 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 20 040 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego z ogrodami i basenami. W pobliżu plaża oraz centrum miasta. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy przepiękny i zadbany ogród. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: toaleta dla gości + kuchnia + 2 pokoje gościnne + sypialnia + jadalnia + taras + pokój dzienny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7044)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl