komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży można zaliczyć: atrakcyjną – jaka na hiszpańskie realia – cenę za metr kwadratowy 20 404 zł/m2, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, olbrzymią powierzchnię 200 m2 oraz adekwatną do standardu cenę 4 080 700 zł. Ponadto luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 4 pokoi, a także doskonałą lokalizacją, w 2-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego z ogrodami i basenami. W pobliżu plaża, a także centrum miasta. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + salon + 2 pokoje gościnne + taras + kuchnia + jadalnia + toaleta dla gości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7044)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl