komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Costa Del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Fuengirola, Costa Del Sol (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 992 zł/m2. Budynek o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 895 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament mieści się w znakomitej lokalizacji, na terenie prestiżowego osiedla z imponującymi widokami. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, szkoły oraz plażę. Miłośnicy gry w golfa docenią z pewnością pobliskie pola golfowe. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: kuchnia + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny + jadalnia.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych, ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7361)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl