stylowe wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (La Cinuelica)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Cinuelica)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w La Cinuelica (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 107 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 467 zł/m2, co daje 585 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji. Wokół rozwinięta infrastruktura handlowa: centra handlowe, sklepy, restauracje oraz sportowa: pola golfowe. Luksusowy apartament na sprzedaż z dostępem do komunalnego basenu oraz miejsc parkingowych. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + taras
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + łazienka + taras.
Z tarasu roztaczają się imponujące widoki na panoramę miasta i morze.

Szersza oferta luksusowych apartamentów na sprzedaż publikowana jest na naszej stronie internetowej. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-914)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl