słoneczne i zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (San Pedro Del Pinata)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Pedro Del Pinata (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o dwóch kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parter. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 800 164 złotych (8 891 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 90 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym stylu z niezwykle efektownymi halogenami LED-owymi i downlightem LED-owym w toaletach. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie ze sprzętem AGD w kuchni. Najwyższy komfort gwarantuje ogrzewanie podłogowe. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + 3 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki. Ogromne wrażenie robi także starannie zadbany ogród. Rodziny z samochodem zainteresuje na pewno przynależny garaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji między Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym. To unikalna lokalizacja przy jednym z największych parków narodowych, blisko słonych lagun, gdzie zaobserwować można niecodziennie spotykane, różowe flamingi. Z lokalizacji ucieszą się ponadto amatorzy gry w golfa, ponieważ w pobliżu znajduje się profesjonalne pole golfowe.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-865)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl