przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Torreviej)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Torreviej)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torreviej (Hiszpania). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 10 953 zł/mkw. a także położeniem na wygodnym parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 63 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 690 060 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przede wszystkim swoją, unikalną lokalizacją nad morzem, w typowo śródziemnomorskim klimacie. W pobliżu znajdziemy:
– przepiękne zatoki z palmami
– bary
– restauracje
– sklepy
– słynnym „Parque de las Naciones”.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy poziom życia. Nowi lokatorzy będą mogli swobodnie korzystać z licznych udogodnień w częściach wspólnych, jak na przykład basen. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 łazienki + kuchnia + taras + pokój dzienny + 2 sypialnie.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta:
– prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży
– usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie
– uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-447)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl