po lewej komfortowy salon, po prawej fragment kuchni w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania

Apartament na sprzedaż Hiszpania

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Costa del Sol, Malaga) za 225 000 EUR do sprzedaży. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 16 125 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I  piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 60 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południe. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Elitarna lokalizacja w historycznej dzielnicy miasta to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu i najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, jasne i widne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1:
– kuchnia
– salon
– łazienka
– przedpokój
– balkon
POZIOM 2 (antresola):
– sypialnia

Wokół rozbudowana infrastruktura w postaci wielu sklepów, barów oraz restauracji. Do plaży jest zaledwie 1,5 km. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie odnowiony w 2010 roku i posiada licencję na wynajem dla turystów. Posiadamy dostęp do setek ofert ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy do kontaktu. (188-7681)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590