zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do spxzedaży Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 210 tys. złotych,a także wygodna powierzchnia 37 mkw. w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne czwarte piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 676 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wstawiono nowe meble z dekoracjami (większość zawarta w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto czystości i świeżością. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność, posiada założoną księgę wieczystą, a także przynależną piwnicę. Właściciele aut ucieszą liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + sypialnia + jadalnia + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są imponujące widoki na panoramę miasta. Nie bez znaczenia jest tu korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy. Dokoła cisza i spokój. Ale bez rezygnacji z bliskości sklepów, marketów, punktów usługowych i cent handlowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi odrębną własność z założoną księgą wieczystą. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-860)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl