nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 390 000 złotych. Powierzchnia 72,93 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 5 348 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1981 roku. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż po kapitalnym remoncie w 2014 roku. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy oraz otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi, ceniącemu sobie ciszę, bezpieczeństwo oraz zaufanych sąsiadów. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy murowany garaż z prądem w cenie 30 000 zł (w najbliższej okolicy). Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 pokoje
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc
– garderoba
– balkon

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup luksusowego apartamentu z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową: r.kampczyk@wgn.pl albo k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2305)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl