nowoczesny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 249 000 zł i powierzchnia 48,89 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 093 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją przestronnością, komfortem, elegancją i prestiżem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle słoneczne i funkcjonalne:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta. Wokół rozwinięta infrastruktura – liczne sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, place zabaw etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera stałą zabudowę kuchni łącznie ze sprzętem AGD oraz dwie duże szafy z drzwiami przesuwnymi. Gorąco zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2664)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl