kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 109,46 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 852 zł/m2. Budynek z 2012 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 750 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już na samym początku doskonałą lokalizacją. Wokół cisza i spokój. Okolica uważana jest za niezwykle bezpieczną. Właściciele aut z pewnością docenią przypisane miejsce parkingowe przed blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest również zachwyca swoim nowoczesnym wnętrzem z implementacją wielu nowoczesnych technologii podnoszących komfort jego użytkowania:
– elektronicznie sterowane ogrzewanie
– elektryczne ogrzewanie podłogowe
– efektowne oświetlenie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + kuchnia + wc + 3 łazienki + 3 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca też komfortem, ekskluzywnym wyposażeniem, pięknym balkonem i znakomicie zaaranżowaną przestrzenią.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-75)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl