widok z kuchni na salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 8-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 379 000 zł i powierzchnia 22,28 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2008 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 011 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajdujący się na terenie czterogwiazdkowego hotelu z basenem, jacuzzi, siłownią, grotą solną, SPA i wykwintną restauracją. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z przestronnego salonu/sypialni, łazienki oraz przepięknego balkonu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją unikatową lokalizacją zaledwie 200 metrów od plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – opcja przekazania doświadczonemu operatorowi. Zasady są bardzo elastyczne, również forma mieszana z ogromną ilością korzystania z ekskluzywnego apartamentu we własnym zakresie. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-8569)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl