efektowne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 1 290 000 złotych. Powierzchnia 133,3 mkw w przeliczeniu za metr kwadratowy daje atrakcyjny pułap cenowy 9 677 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzy 5 pokoi. Wysoki parter w 6-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1928 roku. Ekspozycja okien w kierunku północny wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ogromnym potencjałem i prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta (700 metrów do Rynku Głównego). Kolejną zaletą jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + 3 sypialnie + 2 łazienki + pomieszczenie do aranżacji + kuchnia + jadalnia + wc + przedpokój + balkon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są ustawne i funkcjonalne. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe na wewnętrznym placu kamienicy. Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1684)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl

x (x)