nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58,76 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 100 zł/m2. Budynek planowany od oddania w 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 299 676 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją na terenie kameralnego osiedla wśród zieleni. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z prywatnym garażem lub miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Dodatkowo lokatorzy mogą nabyć funkcjonalne komórki lokatorskie (również dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokoju
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– pokój dzienny.
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży poszczycić się może nowoczesnym projektem.

Luksusowy apartament na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszam do rezerwacji tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3588)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl