nowoczesny salon i kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39,5 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 304 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 249 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż o przepięknie słonecznym wnętrzu zaprojektowanym z myślą o każdym detalu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po generalnym remoncie, kiedy to wymieniono wszystkie instalacje, wstawiono nowe drzwi, położono nowe podłogi i gładzie, zamontowano podwieszany sufity wraz z gustownym oświetleniem, wyremontowano i nowocześnie wyposażono łazienkę, założono kamienne parapety, wewnętrzne rolety dzień/noc etc. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zawiera kompletne wyposażenie i umeblowanie oraz stojący klimatyzator. Warto podkreślić, że do oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3474)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl