przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Mazury

Apartament na sprzedaż Mazury

Ekskluzywny apartament do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 57 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 895 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 450 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: – pokój dzienny + przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na jezioro. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: port jachtowy, deptak, amfiteatr i wykwintne restauracje. To doskonałe miejsce nie tylko do zamieszkania, ale i wypoczynku oraz zabawy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w sercu miejscowości, przy głównym placu z fontanną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1109)

Kontakt:
e-mail: mbuczynski@wgn.pl