2-poziomowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64,5 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 900 zł/m2. Budynek z 2021 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 767 550 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Przedstawione na wizualizacjach wykończenie i wyposażenie jest jedną z opcji możliwych do wyboru. Podana cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to cena netto, do której należy doliczyć 8% podatku VAT.

Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim z opcją wykończenia za dodatkową opłatą. Właścicieli aut ucieszy możliwość zakupu miejsca parkingowego do wyłącznego korzystania. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z ogrodem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka z wc + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: wc + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż przypadnie do gustu w szczególności osobom lubiącym aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W pobliżu przebiega ścieżka rowerowa, nieopodal doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych oraz spacerowania. Nie można zapomnieć o prywatnym pomoście wychodzącym wprost na jezioro.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji aranżacją wnętrza z podziałem na dwie kondygnacje i unikatową lokalizacją między morzem, lasem a jeziorem. Na plażę dojdziemy w kilka minut.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-819)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl