widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39,4 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8,7 tys. zł/m2. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 342 780 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim wnętrzem będącym mariażem nowoczesności z klasyką, a także unikalną lokalizacją nad morzem. Wokół cisza i spokój. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania (dodatkowo płatne). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż w cenie netto, do której należy doliczyć podatek VAT 23%.

Luksusowy apartament na sprzedaż do samodzielnego wykończenia lub z możliwością wykończenia przez dewelopera (dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest słoneczne, jasne i widne, co zawdzięcza między innymi ogromnym oknom. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-813)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl