nowoczesny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 741 750 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 64,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 500 zł/m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją wykończenia do standardu „pod klucz” za dodatkową opłatą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przepięknym ogrodem. Właścicieli aut zainteresuje na pewno opcja zakupu miejsca parkingowego do wyłącznego korzystania. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + salon + taras
WYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przypadnie do gustu w szczególności osobom lubiącym aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W sąsiedztwie przebiega ścieżka rowerowa, a na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne miejsca do uprawiania sportów wodnych i spacerowania. Wisienką na torcie jest prywatny pomost wychodzący wprost na jezioro. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się między morzem, lasem a jeziorem. Na plażę dojdziemy w kilka minut.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-819)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl