slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Konin (okolice)

Apartament do wynajęcia Konin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem o praktycznym rozkładzie pięciu pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajęcia oddany została do użytku w 2010 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Luksusowy apartament na wynajem w dobrze skalkulowanej cenie 4,5 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 150 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4,5 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca urzekającą lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Olbrzymią zaletą oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością jego imponujące wnętrze, nowoczesny design, dbałość o każdy szczegół, a także funkcjonalny rozkład: aneks kuchenny + łazienka + 4 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto swoim położeniem na piętrze w przepięknej willi. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na wynajem) proszę o kontakt mailowy.

WGN Konin gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-445)

Kontakt:
e-mail: p.szafran@wgn.pl