widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 100 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 750 zł/m2. Budynek z 2010 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 675 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w centrum miasta, nieopodal parku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim nowoczesnym i słonecznym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami na rynku:
– 3 sypialnie
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– garderoba
– 2 łazienki
– 2 balkony
– hol.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują liczne miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu. Co więcej, wraz z luksusowym apartamentem istnieje opcja zakupu miejsca parkingowego w podziemiu (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętymi w cenie dwoma pomieszczeniami piwnicznymi. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu nie zawiera mebli ruchomych widocznych na zdjęciach.

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Szczegóły na temat sprzedaży lokalu w Biurze WGN Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgnpiotrkow.pl. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5526)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl