stylowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39,4 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 457 zł/m2. Budynek z 2003 roku o siedmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 412 000 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. W pobliżu znany park, lubiana przez mieszkańców galeria handlowa, teatr, wyższa uczelnia, nowoczesne biurowce i Stary Rynek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji monitoringu i ochronie.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – znakomicie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i na cele inwestycyjne. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-452)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl