kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Rzeszów

Apartament na sprzedaż Rzeszów

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Rzeszowie (podkarpackie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74,74 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 222 zł/m2. Budynek z 2004 roku o 7 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 465 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany na dwóch poziomach: IV piętrze i poddaszu:
KONDYGNACJA 1:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 balkony
– sypialnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
KONDYGNACJA 1/2:
– garderoba
KONDYGNACJA 2:
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem, oryginalnym wnętrzem i gustownym umeblowaniem z wyczuciem dobrego smaku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu niezbędnej infrastruktury (przedszkole, szkoła, delikatesy, przychodnia zdrowia, gabinety lekarskie, punkty usługowe, urząd pocztowy, kościół, tereny rekreacyjne, plac zabaw, park, skwer). Lokalizacja ponadto zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony i umeblowany. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalna komórka lokatorska.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1126)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl