efektowne oświetlenie luksusowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 585 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na szóstym piętrze i liczy 63 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 286 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z miejscem postojowym w podziemnym garażu (dodatkowo płatne), jak i funkcjonalną komórką lokatorską (również dodatkowo płatne). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: balkon + łazienka z wc + aneks kuchenny + salon + garderoba + sypialnia. Na koniec warto nadmienić, iż ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także nobilitującą lokalizacją na terenie ogrodzonego i monitorowanego osiedla.

Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1206)

Kontakt:
e-mail: e.osinska@wgn.pl