prestiżowe wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci, którzy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 499 900 złotych. Powierzchnia 69 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 245 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Trzecie piętro w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi sieć ogrzewania podłogowego. Warto zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica (8 mkw.). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + salon + pomieszczenie gospodarcze + balkon + łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja w ścisłym centrum. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10950)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl